DTR Draxlmaier Sisteme Tehnice România (Codlea) angajează personal

2
8.447 vizualizari
views

Draxlmaier Group, respectiv DTR Draxlmaier Sisteme Tehnice România, fabrica de la Codlea, angajează electricieni, mecanici, frezori CNC și personal pentru coasere articole din piele si inlocuitori.

Cerintele postului (cusătorese):

  •  studii medii
  • experienta in coasere minim 3 ani pe masini de cusut 1 ac si 2 ace
  • experienta in domeniul pielariei constituie avantaj

disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi

Responsabilitati:

  •   realizeaza piesele  de serie din punct de vedere estetic si functional
  •   realizeaza masuratorile necesare determinarii capabilitatii procesului

Ce oferim:

  •  Şansa de a lucra într-o companie multinaţională  de renume
  •  Şcolarizări
  •  Salariu competitiv
  •  Transport gratuit
  •  Tichete de masă
  •  Alte beneficii

 În cadrul echipei tehnice, DTR Draxlmaier este în căutare de

 – mecanici întreținere mașini și utilaje (cunoștințe de pneumatică și hidraulică)

 – frezori CNC (experiență în domeniul de lucru 3-5 axe și cunoștințe bune de desen tehnic)

 – electricieni întreținere mașini și utilaje
CV-urile se pot trimite la adresa de e-mail chiriac.ionela@draexlmaier.de , pe fax la 0268.507.298 sau la sediul societății, strada Grădinarilor nr 29. Codlea.

Draxlmaier recrutari personal

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic

2 COMENTARII

    • Este specificat în articol. Codlea, str. Grădinarilor nr 29 (în spatele penitenciarului)

Comments are closed.