L.A.M Express Service Auto face angajări

0
2.459 vizualizari
views

L.A.M. Express Service Auto din Codlea – angajeaza 2 mecanici auto + ajutor mecanic, cu un minim de experiență în domeniu.
Cerințe:
• Calificare de mecanic
• Cunostințe de specialitate mecanică auto
• Experiență în lucrări de reparații mecanice (în cadrul unui atelier service), minimum 1 an pe un post similar;
• Abilităti de lucru în echipă;
• Permis auto categoria B
Responsabilitati:
• Execută lucrările de mecanica conform comenzilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru și folosind corect echipamentele, sculele speciale și dispozitivele destinate desfășurării activității, conform documentației tehnice la toate tipurile de autovehicule;
• Diagnosticul, disfuncționalitățile, identifică cauza apariției lor și stabilește soluția optimă din punct de vedere tehnic, calitativ și economic pentru client;
Beneficii oferite:
• Pachet salarial motivant( ++ BONUS de performanta lunar), având la dispoziție logistica necesară pentru desfășurarea activității;
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o echipă de profesioniști;
*** PENTRU CANDIDATI DIN ALTE localitati SE OFERA SI CAZARE !!!

Relații la telefon 0771.107.737

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic