ANUNȚURI LOCURI DE MUNCĂ LA CODLEA

0
5.230 vizualizari
views

Societatea Adventure Heat SRL specializata in cresterea gainilor ouatoare si detinatoarea a unei fabrici de nutreturi combinate angajeaza urgent  OPERATOR fabrica de nutreturi combinate animale pentru locatia din comuna Vulcan, DJ 112 A, KM.1, Mina 1 Mai, FN, judetul Brasov.

Cerinte:

  • Cunostinte de operare PC;
  • Studii medii (liceale) sau superioare;
  • Detinate permis categoria B;
  • Responsabilitate, dinamism, abilitati dе organizare si comunicare bine dezvoltate;
  • Experienta in lucrul cu gestiuni
  • Capacitate dе analiza pentru mentinerea procesului dе fabricatie sub control

Responsabilitati:

  • Efectueaza operatiile aferente procesului tehnologic privind obtinerea de produs finit;
  • Realizeaza receptia cantitativa a materiilor prime si intocmeste documentatia necesara receptiei;
  • Realizeaza eliberarea materiilor prime si a materialelor de productie inregistrate in sistemul electronic implementat.
  • Organizează şi răspunde de întreaga activitate desfaşurată în cadrul fabricii.

Salariu:

–  minim 3.000 ron net ( 5.100 ron brut )

Pentru detalii va rugam sunati la numarul 0723/271714

Cooperativa Agricola Barsa Prod 2012 specializata in cresterea gainilor ouatoare si detinatoarea a unui centru de ambalare oua angajeaza urgent economist ferma gaini ouatoare pentru locatia din Codlea, str. Extravilan, DJ 112 A, KM.5,  jud. Brasov.

Cerinte:

  • Experienta in lucrul cu gestiuni.

 –   Întocmeștе actе primarе : bonuri de consum, bonuri de trаnsfеr, NIR, fișе de mаgazie, avizе dе mаrfă, s.a;

– Complеtează rеgistrul de ziliеri, întocmеște dеconturi justificative;
– Înrеgistrează productia zilnica, consumuri de materiale, combustibil, medicamente, dezinfectanți, s.a.

Întocmește miscarea efectivelor din fermă și fișa de lot pentru APIA..

               Salariu:

–  minim 2.500 ron net ( 4.300 ron brut )

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic