Solaris Group angajează operatori mentenanță pentru liniile de producție

0
1.366 vizualizari
views

Solaris Group recrutează personal pentru postul de operator mentenanță. Operatorii Solaris Group sunt persoane atent instruite pentru fiecare post în parte, care la sfârșitul unui proces de producție se ocupă de întreținerea echipamentelor.

Sarcini și responsabilități :

  • Responsabil de respectarea cerințelor de safety pe echipamentele din zona de producție.
  • Responsabil de întreținerea și menținerea în stare inițială a echipamentelor tehnice de producție.
  • Asigură utilitățile necesare pentru procesele de care răspunde. Contribuie la dezvoltarea procedurilor de mentenanță din cadrul locației și este responsabil de ordinea ansamblelor din interiorul utilajelor.
  • Este responsabil de cosmetizarea și aspectul utilajelor din zona de producție.

Propune idei și soluții pentru workshop-uri și proiecte specifice domeniului său de activitate (creșterea eficienței operaționale, optimizarea normelor de timp, ergonomia locului de muncă, fluxul de materiale și operații din cadrul liniilor, participă la introducerea în cadrul proceselor a specificațiilor de proces, participă la Kaisen) în cadrul VOR.

Se oferă:

Condiții bune de muncă, pachet salarial atractiv.

Pentru mai multe informații: TELEFON 0735 493 413

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic