LAM Express Service Auto, un nou jucător pe piață în județul Brașov, angajează personal

0
7.512 vizualizari
views

Compania LAM Express Group din Codlea, specializată în activități de transport intern și internațional de mărfuri, deschide pe strada Hălchiului, nr 20 B unul dintre cele mai moderne service-uri auto.

LAM Express Service Auto recrutează personal, după cum urmează:

Vulcanizator auto , autoutilitare,
Cerințe:
• Calificare de mecanic-vulcanizator
• Cunostințe de specialitate minime mecanică auto
• Experiență în lucrări de reparații mecanice (în cadrul unui atelier service), minimum 1 an pe un post similar;
• Abilităti de lucru în echipă;
• Permis auto categoria B
Beneficii oferite:
• Pachet salarial motivant, având la dispoziție logistica necesară pentru desfășurarea activității;
• Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o echipă de profesioniști;

Mecanici auto,
Cerințe:
• Calificare de mecanic
• Cunostințe de specialitate mecanică auto
Responsabilitati:
• Execută lucrările de mecanica conform comenzilor de atelier, respectand procedurile interne de lucru și folosind corect echipamentele, sculele speciale și dispozitivele destinate desfășurării activității, conform documentației tehnice la toate tipurile de autovehicule;
• Diagnosticul, disfuncționalitățile, identifică cauza apariției lor și stabilește soluția optimă din punct de vedere tehnic, calitativ și economic pentru client;

Inginer AR
Candidatul ideal
– studii superioare, profil tehnic;
– cunostinte temeinice de mecanica auto;
– experienta in activitatea de service auto si in activitatea de coordonare si conducere a unei echipe;
– cunoasterea legislatiei si reglementarilor din domeniul auto;
– capacitati organizatorice foarte bune;
-abilitati de comunicare si coordonare;
– capacitate de a lua decizii in conditii de stres;
– cunostinte despre planificarea strategică, alocarea resurselor, modelarea resurselor umane, tehnici de conducere, coordonarea oamenilor si resurselor;
– abilitati de operare PC ;
– abilitati de negociere;
– Atitudine ferma, Integritate, Respectarea obligatiilor
– permis auto cat.B;

Relații la telefon:0771.107.737
e-mail: lamexpressservice@gmail.com

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic