Inter Cars România aduce peste 60 de noi locuri de muncă la Codlea – Ce pachet salarial și beneficii oferă?

0
13.161 vizualizari
views

Inter Cars România, unul dintre liderii de pe piața pieselor auto, parte a grupului Inter Cars cu sediul central în Polonia, au ales să continue dezvoltarea afacerii în zona centru, la Codlea – Brașov, având la acest moment peste 250 de angajați. În perioada imediat următoare, Inter Cars își mărește echipa și aduce peste 60 de noi locuri de muncă, iar oferta acestora nu este deloc de neglijat.

Cerințe generale:

  • Interes pentru un loc de muncă stabil și bine recompensat
  • Responsabilitate și atenție la detalii
  • Disponibilitate de învățare
  • Experiență anterioară relevantă – constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Introduce marfa în stoc prin sistemul de scanare
  • Încarcă/descarcă marfă în/din mijloacele de transport
  • Ambalează și securizează marfa în vederea livrării
  • Participă la expedierea mărfii către client
  • Participă la inventare ale stocului de marfă

Venituri:

Pachet salarial format din:

  • Salariu fix
  • Bonusuri lunare în funcție de performanță
  • Sporuri (ore suplimentare, ore weekend)

Venituri medii lunare între 2000 – 3000 lei

Beneficii:

  • Transport gratuit
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Angajații cu rezultate bune pot avansa profesional în funcție de locurile vacante.

Persoanele care doresc să facă parte dintr-o echipă de succes, pot trimite CV-ul la hr@intercars.ro sau la sediul din strada Vulcanului, nr 33, clădirea 1 WDP Park. Pentru detalii puteți apela nr tel: 0751.180. 095

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic