Cooperativa Agricola Bârsa angajează muncitori necalificați, mecanic și șef de fermă.

0
925 vizualizari
views

Cooperativa Agricola Barsa Prod 2012 specializata in cresterea gainilor ouatoare si detinatoarea a unui centru de ambalare oua angajeaza urgent, muncitori necalificati la ambalare si sortare oua si mecanic ferma pentru locatia din Codlea, str. Extravilan, DJ 112 A, KM.5,  jud. Brasov.

Salariu atractiv.

Pentru detalii va rugam sunati la numarul 0723/271714

Cooperativa Agricola Barsa Prod 2012 specializata in cresterea gainilor ouatoare angajeaza urgent SEF FERMA.

Cerinte:

  • Cunostinte de operare PC;
  • Studii medii (liceale) sau superioare ( tehnician veterinar, inginer zootehnist, medic veterinar);
  • Detinate permis categoria B;
  • Responsabilitate, dinamism, abilitati dе organizare si comunicare bine dezvoltate;
  • Experienta in lucrul cu gestiuni.

Responsabilitati:

  • Organizează şi răspunde de întreaga activitate de productie desfaşurată în cadrul fermei.

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic