Triago Trading SRL angajează contabil, lăcătuș construcții metalice, sudor și muncitor necalificat

0
3.595 vizualizari
views

Societatea comercială TRIAGO TRADING SRL, cu sediul în Codlea, angajează contabil și lăcătuș mecanic. Care sunt cerințele și ce beneficii oferă angajatorul?

Descrierea jobului:
– Inregistrarea documentelor primare
– Evidenta analitica si sintetica
– Evidenta obiectelor de inventar si a mijloacelor fixe
– Evidenta personalului angajat (revisal,reges)
– Intocmire balanta, declaratii lunare
– Inregistrare documentelor specifice activitatii de productie

Cerinte
– studii economice,competente de operare PC
– cunostinte de operare in programul contabil WinMentor, prezinta avantaj.

  1. Lacatus constructii metalice
    2. Sudor
    3. Muncitor necalificat

OFERTA (SALARIU & BENEFICII)
– Salariu motivant
– Desfășurarea activității într-o companie prestigioasă.
– Bonuri de masă,
– Ajutoare diverse (bănești și/sau zile libere – naștere, căsătorie, deces),
– stabilitate la locul de muncă,
– formare și instruire profesională.

CV-urile se trimit la job@triago.ro  iar pentru detalii va rugam sa ne contactati la tel: 741411660.

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic