ChemarkRom angajează personal. Ce posturi sunt vacante?

1
8.846 vizualizari
views

Societatea comercială ChemarkRom din municipiul Codlea angajează personal. Posturile vacante sunt următoarele:

      • 1 post vacant: Gestionar Depozit;

    Am fi bucuroși să te primim in echipa
    noastră dacă îndeplinești urmatoarele:
    Cerințe:
    ✓ Studii medii, de preferat in domeniul economic;
    ✓ Experiență de minim 1 an în administrarea gestiunii;
    ✓ Abilități de organizare și planificare;
    ✓ Competențe de comunicare și muncă în echipă;
    ✓ Autorizație de stivuitorist (constituie avantaj).
    Responsabilități:
    – Preluarea formularelor cu regim special (avize de însoțire a
    mărfii) și predarea acestora pe bază de proces verbal de
    predare-primire;
    – Înregistrarea în stoc a miscărilor de marfă și păstrarea
    documentelor justificative;
    – Participarea activă la operațiunile de încărcare-descărcare a
    mărfii din depozitul firmei;
    – Inventarierea lunara a stocului de marfa in vederea transmiterii
    catre departamentul contabil;
    – Asigurarea depozitării si distribuției corecte a produselor, in
    ordinea livrării;
    – Asigurarea identificării produselor pe raft, respectarea
    normelor de PSI şi protecţia muncii.
    Beneficii:
    ✓ Perioadă contractuală – nedeterminată;
    ✓ Salariu la nivelul pieței;
    ✓ Tichete de masă conform legii;
    ✓ Abonament de servicii medicale private;
    ✓ Asigurare medicală privată;
    ✓ Pensie privată;
    ✓ Mediu de lucru plăcut;
    ✓ Echipament de protecție;
    ✓ Transport la/de la sediul nostru;
    ✓ Seriozitate, respect, colegialitate.
    Așteptăm cu interes să te
    cunoaștem!
    Alatură-te echipei noastre!

    • 3 posturi vacante: Ambalator Manual;

noastră dacă îndeplinești
urmatoarele:
Cerințe:
✓ Studii medii;
✓ Abilități de organizare;
✓ Responsabilitate.;
✓ Disponibilitate de a lucra in schimburi.
• Primește produsul în vederea ambalării, face recepția cantitativă a
acestuia prin numărare și consemnează recepția în registru;
• Începe procesul de ambalare al produselor doar în baza dispoziției
de ambalare din partea șefului său ierarhic;
• Ambalează produsele și le etichetează;
• Verifică înainte de ambalarea în cutii dacă ambalajele produselor
sunt lipite corespunzător;
• Aplică sigiliu pe capacul fiecărui flacon și etichetează flaconul;
• Verifică lizibilitatea inscripționărilor.
Beneficii:
cunoaștem!

  • 1 post: Manager Relatii Furnizor.

Am fi bucuroși să te primim in echipa noastră dacă îndeplinești urmatoarele:
Cerințe:
– Capacitate de analiză și sinteză;
– Spirit de echipă;
– Persoană organizată, orientată către rezultat și performanță, cu bune abilități de comunicare;
– Persoană cu adaptabilitate, flexibilitate, cu atitudine proactivă și constructivă;
– Studii superioare;
– Experiență anterioară, pe un post similar (constituie avantaj);
– Bune cunoștințe Ms Office, în special Excel;
– Cunoștințe de limba engleză (constituie avantaj).
– Mentinerea si dezvoltarea relatiei de colaborare cu furnizorii de produse, urmarind derularea
corespunzatoare a contractelor comerciale (din punct de vedere al conditiilor comerciale,
tehnice, financiare etc);
– Implicat in procesul de achizitie de la furnizori, a produselor;
– Realizeaza evaluari si gaseste solutiiȘ
– Supervizeaza comenzile interne de marfa si rapoartele transmise periodic catre furnizori;
– Verifica respectarea termenelor de livrare contractuale;
– Supervizeaza realizarea platilor catre furnizori conform conditiilor contractuale agreate;
– Intocmeste corespondenta permanenta cu furnizorii interni si externi de marfa in legatura cu
produsele comandate;
– Contribuie la intocmirea planului de afaceri anual si la realizarea diverselor proiecte.
Beneficii:
cunoaștem!

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic

1 COMENTARIU

Comments are closed.