Locuri de muncă: Șef stație sortare ouă, la Codlea

1
1.555 vizualizari
views

Cooperativa Agricola Bârsa Prod 2012 specializată în creșterea găinilor ouătoare și deținătoarea a unui centru de ambalare ouă, angajează urgent ȘEF STAȚIE SORTARE OUĂ pentru locatia din Codlea, str. Extravilan, DJ 112 A, KM.5,  jud. Brasov.

Cerinte:

  • Cunostinte de operare PC;
  • Studii medii (liceale) sau superioare;
  • Detinate permis categoria B;
  • Responsabilitate, dinamism, abilitati dе organizare si comunicare bine dezvoltate;
  • Experienta in lucrul cu gestiuni.

Responsabilitati:

  • Organizează şi răspunde de întreaga activitate desfaşurată în cadrul statiei de sortare oua

Salariu:

–  minim 2.700 ron net ( 4.600 ron brut )

Pentru detalii va rugam sunati la numarul 0723/271714

Agentie Web | Creare Site Web | Mentenanta Web | Optimizare SEO | Design Grafic

1 COMENTARIU

  1. Eu sânt inginer industria alimentara dar am fost și pe sortate ou la Real company nu am carnet conducere și un alt punct ar fi realocare dati

Comments are closed.